TEKNOMASYON MAKINA METAL SANAYI / KURUMSAL
HAKKIMIZDA
-1996 yilinda Teknomasyon San. Tic. Ltd. Sti. adiyla Bursa'da kurulduk.
-2005 yilinda üretim amaciyla Teknomasyon Makine San.Tic.Ltd.Sti. adindaki ikinci sirketimizi kurduk.
-2009 yilinda Istanbul, 2012 yilinda Izmir magazalarimizi açtik. Bu yurt içi organizasyonuna ilaveten, yurt disinda bulunan Tahran ve Moskova ofislerimiz ile birlikte, mühendislik, makine, proje, taahhüt, imalat, satis, egitim montaj, bakim, servis ve dis ticaret konularinda faaliyetlerimize devam ediyoruz.
-Aralarinda makine, endüstri ve elektronik mühendislerin de bulundugu toplam 30 kisilik bir ekiple çalisiyoruz.
-2009 yilindan bu yana çalismalarimizi, TUV onayli ISO 9001 kalite yönetim sistemi altinda sürdürüyoruz.
MISYONUMUZ
Evrensel degerlerden sapmadan Ulusal degerlerimizden ödün vermeden Ciddiyet ve dürüstlükten ayrilmadan Bize gösterilen güveni zedelemeden özveri ile çalismaktir…
FAALIYET ALANLARIMIZ
SATIS
Bursa, Istanbul ve Izmir'de bulunan magazalarimizda;
-Firmamiza ait olan BLUETECH markasi altinda ürettigimiz hidrolik ve pnömatik ekipmanlarin yurt içi/yurt disi satisini
-Bayiligini yaptigimiz birçok yerli/yabanci marka hidrolik ve pnömatik ürünlerin yurt içi satisini
-Hidrolik ve pnömatik grubu disinda yer alan her türlü endüstriyel malzemenin, yurt içi ya da yurt disindan tedarigini ve satisini yapiyoruz.
MÜHENDISLIK
Firmanizin ihtiyaci olan ve bu ihtiyaçlariniz dogrultusunda projelendirilmesi gereken komple üretim hatlari, çelik konstrüksiyon, makine, aparat, otomasyon sistemleri, konveyör, fikstür, kalip tasarimlarinda/imalatlarinda hizmet veriyoruz.
IMALAT
CNC ve konvansiyonel tezgahlarimizin bulundugu fabrikamizda;
-Firmamiza ait olan BLUEFORM markasi altinda, termoform, makineleri ile degisik tonaj ve ölçülerde baski, montaj, sivama ve kauçuk preslerinin imalatini
-Mühendislik departmanimizin tasarladigi siparise özel makine, aparat, gripper, manipülatör, konveyör, fikstür ve kaliplarin imalatini
-Firmanizin ihtiyaç duydugu ve talasli imalat yolu ile üretilecek her türlü yedek parça vb. imalatlari gerçeklestiriyoruz.
HIDROLIK VE PNÖMATIK
Firmamiza ait olan BLUETECH markasi altinda, her türlü hidrolik ve pnömatik silindirlerin, hidrolik valf bloklarinin ve hidrolik güç ünitelerinin imalatini yapiyoruz.
ELEKTRIK ve OTOMASYON
Otomotiv, tekstil, gida, metal gibi sektörlerdeki müsterilerimizin, Elektrik-Elektronik ve Otomasyon ihtiyaçlarina uygun, profesyonel çözümler sagliyoruz.
TAAHHÜT
Sanayinin ihtiyaci olan her türlü çelik konstrüksiyonlarin, hidrolik, pnömatik, gaz, kimyasal akiskan tesisatlarinin, busbar sistemlerinin ve elektrik güç dagitim kanallarinin kurulumunu gerçeklestiriyoruz.
MONTAJ
Mekanik raylarin, caraskallarin ve diger teknik ekipmanlarin montaj ve demontaj islemlerinde, profesyonel destek sagliyoruz.
EGITIM
Firmanizin ihtiyaç duyabilecegi hidrolik ve pnömatik egitimlerini, firmanizda ya da merkez magazamizdaki egitim salonumuzda veriyoruz.
ENDÜSTRIYEL BAKIM VE SERVIS
Basta demir – çelik ve otomotiv olmak üzere, endüstriyel bakim konusunda tecrübeli kadromuzla, tüm üretim makinelerinin mekanik, hidrolik, pnömatik, elektronik ve elektriksel bazda, periyodik, planli ve kestirimci bakim hizmetlerini, makine revizyonlarini ve iyilestirmelerini gerçeklestiriyor, ayrica arizalarin tespitlerinde ve giderilmesinde danismanlik hizmeti veriyoruz.